Windows 10 Bilgisayarı sıfırlama aşamasında herhangi bir problem ile karşılaşırmıyım?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Bilgisayarı sıfırlayacağım ancak işimi garantiye almak istiyorum :) Eğer sorunlarla karşılaşırsam hangi sorunlarla karşılaşabilirim ve çözümleri nelerdir?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Eğer recovery dosyaların bozuk ise sıfırlama olmaz, problem bu olur. Aksi halde bir problem olacağını zannetmiyorum.

toprak34 6 yıl önce

@temmuz bozuk ise nasıl düzeltebilirim?

temmuz 6 yıl önce

Bozuk ise düzeltemezsin. Bu arada laptop prize takılı olsun, şarj alıp almadığını önceden bir kontrol et @toprak34

toprak34 6 yıl önce

@temmuz şu anda "prize takılı, dolmuyor" diyor?

temmuz 6 yıl önce

Öyleyse batarya tam doludur, ondan. Seviye %100 - %98 falanmı? Eğer böyleyse, devam et :) @toprak34

toprak34 6 yıl önce

%98 :)

toprak34 6 yıl önce

@temmuz

temmuz 6 yıl önce

Tamam devam.. @toprak34