Windows 10 Bilgisayarı Sıfırlama/Yenileme Nasıl Yapılır? medya gerektirirmi?

oyuntubeyoutuber (-89) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar yakında pcyi yeniliyecegimde medya gerektirirmi? veya sıfırlamada? simdiden tesekkurler

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Zaten var olan bir Windows 10 bilgisayarınız varsa, yeni kurulum yapmadan sıfırlayabilirsiniz. Bunu Windows 10 ayarlar menüsü altından yapabilirsiniz.

Windows 10 sıfırlama yapabilmek için buraya tıklayın.

Eğer yeni bir bilgisayar kuracaksanız ve Windows 10 sürümünü değiştirecekseniz (Home ise Proya çevirmek gibi) bu sefer yeni bir medyaya ihtiyacınız olacak ve yeni kurulum yapmanız gerekecek gibi görünüyor.

oyuntubeyoutuber 6 yıl önce

@ismailsarp sadece sıfırlamak istiyorum medya gerekmez degilmi

oyuntubeyoutuber 6 yıl önce

cevap verirsen sevinirim @ismailsarp

ismailsarp 6 yıl önce

Sadece sıfırlamak istiyorsanız medya gerekmez. Konudaki linkte gerekli bilgileri bulabilirsiniz. @oyuntubeyoutuber

oyuntubeyoutuber 6 yıl önce

Tesekkur ederim @ismailsarp