Windows 10 bilgisayarım çok geç açılıyor. Ne yapmam gerek?

muha189 (29) 3 yıl önce sordu

Ben pc ye win10 format attım bilgisayar ram ekran kartı falan iyi olmasına rağmen  bilgisayarı açtığımda geç açılıyor  nedeni ne olabilir win7 win8 atmıştım gayet çabuk açılıyordu

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

HDD'mi SSD'mi kullanıyorsun? Marka/Model detaylıca yazar mısın? RAM'in kaç GB bu arada?

muha189 3 yıl önce

casper super silent 4 gb ram hdd 950 gb ekran kartı 3 buçuk gb intel core i3-6100 3.70 ghz

hydra 3 yıl önce

Geç açılması normal, hem HDD kullanıyorsun hem 4 GB RAM'in var bir de 64 bit yüklediysen tam olmuş olurdu. Windows 8'e geri dön, en azından güncellik açısından 8.1 yükle. Kaldı ki HDD'ler vasat durumda. @muha189

muha189 3 yıl önce

Youtubeden bir video ya baktım 10 adımlık falan 2 3 tane denedim çok iyi oldu süper hızlı çalıştı

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Temiz ön yükleme yaptın mı?

Windows 10 temiz önyükleme nasıl yapılır?

muha189 3 yıl önce

önyükleme yaptım hemde doğru onda sıkıntı yok