Windows 10 bilgisayarıma Windows 7 sürücüleri yüklersem sıkıntı yaşar mıyım?

ahmeth (1) 3 yıl önce sordu

Şu anda Windows 7 olarak kullandığım bilgisayarımı Windows 10'a yükselteceğim. İnternette Windows 10 için olan sürücüleri bulamadım. Windows 7 'ye uygun olan sürücüleri yüklersem sıkıntı yaşar mıyım?

Toplam 1 cevap

hydra (3800) 3 yıl önce cevapladı

Uyumsuzluk sorunu, düzgün çalışamama sorunları ortaya çıkabilir. Cihazınızın sürücüsünü güncellemek için aygıt yöneticsinden cihazınıza sağ tıklayıp özellikler diyip sürücüyü güncelleştir diyebilirsiniz. Yada sürücü kurulum dosyasına sağ tıklayıp özellikler > Uyumluluk > Windows 7 yapabilirsiniz.

Unutmayın sürücü düzgün çalışmayabilir yada hiç çalışmayabilir. Sistem geri yükleme noktası oluştur, eğer bir sorun oluşursa Geri yükleme noktasına dönebilirsin.

darkcrak 3 yıl önce

Hydra ben bi keresinde Windows 10 a nvıdıa ekran kartı kuruyordum fakat win 10 u kabul etmedi win 7 yi kabul etti