Windows 10 - Bilgisayarımın Sesi Az Geliyor

blogger (1) 6 yıl önce sordu

Merhaba Windows 10 Pro işletim sistemini kullanıyorum. Kulaklık ile Youtube'den şarkı dinliyorum ses az geliyor orada ki ses seviyesi sonda Windows görev çubuğu sağ altta ki ses sonda ayrıca Hoparlör özelliklerinden Ekolayzer diye bir şey var onu da sona getirdim ama çok az arttı ses. Başka neler yapabilirim?

Realtek High Definition Audio - Hoparlör bu

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Realtek High Definition Audio hoparlör değil, ses kartı sürücüsüdür öncelikle bunu söyliyim.

Sorunun işletim sisteminden kaynaklı olmama ihtimali yüksek, kulaklıkla da alakası olabilir. İmkanın varsa başka kulaklıktan dene

blogger 6 yıl önce

harbi ya kulaklık olabilir bak :D ben onu yazma sebebim acaba güncel sürüm değil mi diyeydi

omercik 6 yıl önce

Pek sanmıyorum, yine de başka bir kulaklıka dene sen @blogger