Windows 10 Creator Update yüklemesini nasıl engellerim ?

abdulbaki (75) 6 yıl önce sordu

Windows 10'un creator yükseltmesini kabul ettim fakat araştırdım çoğu kişi  şikayetçi  şuanda iptal  etmek istiyorum nasıl yapabilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Yükledikten sonra bir süre geri dönme şansınız var (yanlış bilmiyorsam 10 günü geçtikten sonra dönemiyorsunuz, 10 gün içinde döndünüz döndünüz...)

Yinede bahsedeyim:

Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Kurtarma bölümünde "önceki Windows sürümüne geri dön" diye bir seçenek vardır. Bu seçeneği kullanarak Creators Update güncellemesini geri alabilirsiniz.

abdulbaki 6 yıl önce

ben windowsun creator surumune geçiş yapmadım sadece güncelleme indi sürekli hata veriyo güncellemeyi kaldırmak istiyorum

omercik 6 yıl önce

Maalesef tam olarak anlayamadım. Hem "geçiş yapmadım" demişsiniz, hemde "güncelleme indi" demişsiniz. Detaylı olarak bahseder misiniz? Profilimde bana ulaşabileceğiniz numaram mevcut @abdulbaki