Windows 10 creators güncellemesi yaparken reparing yazısı

oyuntubeyoutuber (-89) 6 yıl önce sordu

Arkadaslar suan mobildeyim .creators güncellemesi yapmaya karar verdim şuan %54 de neyse yeniden baslarrı ve auto repearing yazdı sonra scanning...  //systempartition %100 complete dedi.  Bu ne demek?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Güncelleme sırasında Windows bir hata algılamış olabilir, şuan sorun var mı bilgisayarda?

oyuntubeyoutuber 6 yıl önce

Yok yok sorunsuz olarak açıldı;) @farurhenho

oyuntubeyoutuber 6 yıl önce

@farurhenho denetim masasından kişiselleştir açamıyorum görünüm ve kişiseltir altında temayı degistir yok ve tıklayinca baska seyler açiliyor @farurhenho