Windows 10 creators update ne zaman

xazxaz10 (55) 7 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar creators güncellenmesini uzun zamandır bekliyordum bugün yayımlanacakdı.Fakat hiçbir şey yok bilgisi olan varmı.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Bugün.. Akşama 20:30 Sonrası :)

Her ayın ikinci Salı günü güncellemeler zaten oluyor. Creators Update veya diğer ismiyle Redstone 2 büyük güncellemesi içinde Nisan ayının ikinci Salı gününün tercih edildiği anlaşılıyor.

Dikkat: Creators Update bölgesel olarak dağıtılıyormuş. Windows Update 'den gelmesi biraz zaman alabilirmiş (web haberleri/söylentileri). Daha yeni ve güvenilir haberler olursa konuya yansıtırım.

Yeni Gelişme (12 Nisan): Creators Update nihayet ülkemizdede başlamış. Biraz önce bu hususta @xazxaz10 vasıtasıyla (başka bir konu altında mesajı ile) öğrenmiş oldum. Merakla bekleyenlerin gözleri aydın :)

toprak34 7 yıl önce

:) sonunda @temmuz

xazxaz10 7 yıl önce

Teşekkürler