Windows 10'da 2 tane kullanıcı gözüküyor

taha17 (91) 5 yıl önce sordu

https://i.hizliresim.com/DYjN7z.jpg

Fotoğrafta sol altta gördüğünüz gibi 2 hesap var ve windowsta "aile ve diğer kullanıcılar" kısmında sadece üstteki gözüküyor yardım lütfen

Toplam 2 cevap

gorele28 (387) 5 yıl önce cevapladı

@taha17  bir başka çözüm Komut satırına msconfig yazın önyükleme sekmesinden kullanmadığınız olanı silin.

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Windows ve R tuşlarına bas. Çalıştır karşına gelecektir. Buraya şunu yaz: netplwiz

Enter tuşuna bas. Bu bilgisayarın kullanıcıları listesinde neler görünüyor? Kullanmadığın kullanıcı varsa onu seç ve kaldır düğmesine bas.

taha17 5 yıl önce

http://prntscr.com/nb7lrx

taha17 5 yıl önce

Yadaşığım sorun ben bilgisayar açıldığında şifre sormamasını sağlamaya çalışırken başladı sadece girişte parola girmeyi kapatmaya çalışıyordum fakat şimdi daha kötü oldu.

gorele28 5 yıl önce

@taha17 sana mesaj yoluyla youtube linki attım ayarlar>hesaplar>aile ve diğer kullanıcılar sekmesinde kayıtlı kullanıcı adı varsa videodaki gibi kaldırmayı deneyebilirmisin