Windows 10 'da " Başlangıç Klasörünü " Açma Yöntemi

ybaskin34 (1440) 5 yıl önce sordu

Başlangıç Klasörü Nedir ?

Windows 10'da " Başlangıç Klasörü " Nasıl Açılır ?

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 5 yıl önce cevapladı

Başlangıç Klasörü Nedir ?

Bilgisayar açıldığında istediğinizprogramı - belgeyi - klasörü " otomotik olarak başlatmasını sağlar. Böylece bilgisayar açıldığında otomotikmen Başlangıç Klasörü'ne eklediğiniz "  program - belge- klasör " kendiliğinden açılır.

Windows 10'da " Başlangıç Klasörü " Nasıl Açılır ?

 +tuşlarına basarak    Çalıştır penceresini açalım.

alanına  komutunu yazalım. Ardından  butonuna basalım.

shell:startup

" Başlangıç Klasörü " açılacak ; buraya bilgisayar açıldığında çalışmasını istediğimiz programı - belgeyi - klasörü " atalım. ( test etmek için bilgisayarı yeniden başlatabilirsiniz.)

 örnek :