Windows 10'da Başlat menüsünü nasıl değiştire bilirim?

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Windows 7 kullanıyordum ve windows 7 nin başlat menüsü çok güzeldi fakat Windows 10'un başlat menüsü hiç de güzel değil ve bunu nasıl değiştireceğimi de bilmiyorum bir yolu var mı veya her hangi bir program var mı değiştirmem için. Windows 7 nin başlat menüsüne döne bilmem için her hangi bir program var mı yani Windows 10 da Windows 7'nin başlat menüsünü kullana bileceğim.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Windows 7 kullanıcılarının bazıları Windows 10 un başlat menüsünü beğenmiyor diye bir makale okumuştum fakat bu doğru mudur bilmiyorum fakat Windows 10 da Windows 7’nin başlat menüsünü kullana bileceğiniz bir uygulama var ve kullanımı da çok kolay bu uygulamanın.

Peki bu uygulamanın adı ne:

Classic Shell uygulaması ile başlat Windows 10 başlat menüsünü değiştire bilirsiniz yani Windows 7 nin başlat menüsüne dönüştüre bilirsiniz ve diğer Windows sürümlerinin de başlat menülerini kullana bilirsiniz.