Windows 10'da dosya seçince oluşan gölgenin tonu değiştirilir mi?

jackrudolphgs (59) 3 yıl önce sordu

Mesala bir klasörde müzik dosyaları var ve bunları başka bir klasöre kopyalamak isterken seçiyoruz ya işte o anda ekranda gölge oluşuyor. İşte onun rengini tonunu değiştirebilir miyiz. Çok açık tonda seçili olup olmadığını anlamıyorum.

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 3 yıl önce cevapladı

Bildiğim kadarıyla bununla ilgili bi özellik yok lâkin daha iyi görünmesini sağlamak için monitörün renk ayarları , kullanmış olduğunuz arka plan rengi , tema gibi ayarlamalar yaparak bi ihitmal çözüm olabilir.

Bu bölümlerde renk ayarları yapılabilir ;

" Ayarlar - Sistem - Monitör bölümünden / Ayarlar - Kişileştirme bölümünden / Denetim Masası üzerinden / Monitörün kendi ayarları / Grafik Kartı ayarı üzerinde "