Windows 10 da Kayıtlı Wi-Fi Ağ Profillerini nasıl görüntülerim?

ismailsarp (6010) 8 yıl önce sordu

Windows 10 da Kayıtlı Ağ Profillerini nasıl görüntülerim?

Windows 10 da kaydedilmiş Wi-Fi ağlarını nasıl bulurum?

Windows 10 da Wifi profillerini nasıl bulurum?

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Windows 10 da ağ profillerini görüntüleme nasıl yapılır?

Yöntem 1: Ayarlar bölümü altından

​1.Başlat ve ardından Ayarlar bölümüne gelin.

2. Ardından Ayarlar bölümü altından Ağ ve İnternet yazısını bulun ve tıklayın.

3. Ağ ve İnternet ekranında soldaki menüden Wi-Fi seçeneğine gelin.

Burada sisteminizde kayıtlı olan tüm Wi-Fi ağ profillerini bulabilirsiniz.

Yöntem 2: CMD komut sistemi ekranından

1. Başlata gelin ve arama kutucuğuna çalıştır yazın ve açın ya da Windows+R tuşlarına basarak çalıştırı başlatın.

2. çalıştır bölümüne cmd yazın ve enter e basın

3. Açılan komut sistemi ekranına

netsh wlan show profiles

komutunu yazın ve entere basın çıkan sonuç sizin bilgisayarınızda kaydedilmiş olan ağ profillerini gösterecektir. (Ben de 2 tane var)