Windows 10 da Nvidia ekran kartı kullanılamıyor bunu nasıl aktif hale getirebilirim?

alphan (1) 6 yıl önce sordu

Windows 10 yüklü bilgisayarımda hem intel hem nvidia geforce 750m ekran driveri var ama windows nvidiayı kullanmama izin vermiyor hiç bi şekilde açılmıyor onun yerine inteli kullanıyor bunu nasıl çözebilirim

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Aygıt Yöneticisi'nde (devmgmt.msc) Görüntü Bağdaştırıcıları bölümüne girdiğiniz zaman GeForce 750M ekran kartının sürücüsü görünüyor mu?