Windows 10'da uygulama kendi kendine kapanıyor

ilkaybaki (236) 5 yıl önce sordu

Merhaba, bugün ben Posta'da maillerime bakarken 2 - 4 dakika sonra Posta uygulaması kapandı kendi kendine. Bu sorun herhangi uygulama'da da oluyor, mesela Opera tarayıcı'da, vs. sorun ne olabilir?

darkcrak 5 yıl önce

@ilkaybaki yorumu gördün'mü? :/

ilkaybaki 5 yıl önce

@darkcrak cevap yazılınca bildirim geliyor.

darkcrak 5 yıl önce

İşine yaradımı @ilkaybaki sorunun çözüldümü kısacası

ilkaybaki 5 yıl önce

@darkcrak isime yarayan çözümü burada yazıcam zaten.

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Bilgisayarını taradınmı

hitmanpro

adwcleaner

Norton

malwarebytes

İstersen Gridinsoft uda deneyebilirsin ama hitmanpro,adwcleaner,norton ve mallwarebytes ile tara

GridinSoft

Bunlarla bi tara bilgisayarını düzelir

darkcrak 5 yıl önce

%100 virüs var bilgisayarında

ilkaybaki 5 yıl önce

@darkcrak senin verdiğinm virüş programlarıyla hepsinle taradım, Adwcleaner'le 10 tehdit buldu, GrindSoft'la 2 tehdit, 12 zararlı öğe buldu ama Şimdi temizle tıklayınca para istiyor. Norton'la 2 tehdit buldu temizledim.

darkcrak 5 yıl önce

Sorunun düzeldi'mi ? gridinsoft paralı uygulama ama deneme sürümü vardır @ilkaybaki

darkcrak 5 yıl önce

Hitmanpro sadece kullanıcı adı falan istiyor sonrası 1 ay falan bedava diye biliyorum? @ilkaybaki

ilkaybaki 5 yıl önce

Sadece Grindsoft programı para istiyordu. @darkcrak

darkcrak 5 yıl önce

@ilkaybaki crack ını bulabilirsin

ilkaybaki 5 yıl önce

@darkcrak sorun düzelti.

darkcrak 5 yıl önce

:) @ilkaybaki yardım sana yardım ettiğim için çok mutlu oldum

darkcrak 5 yıl önce

@ilkaybaki hangi program ile düzeldi gridinsoft ile'mi

ilkaybaki 5 yıl önce

@darkcrak Grindsoft hariç hepsi.

dnzclk44 (19) 5 yıl önce cevapladı

Virüs taramasından sonuç alamazsan program ekle ve kaldırdan Microsoft Office`yi onarmayı deneyebilirsin

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Öncelikle Windows 10 tüm güncellemelerin yüklü olsun. Virüsten dolayı olabileceğini düşünmüyorum. Elbette bu da bir olasılık.

  • Ekran kartı sürücününün güncellemesi var mı kontrol et. Bu önemli. Varsa ekran kartını mutlaka güncelle.

Windows 10 uygulamalarıın kendi kendine kapanması genelde ekran kartı sürücüsü güncel değilse, hata içeriyorsa olur.

  • Bellek kullanım oranını kontrol et

CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına bas. Bellek sekmesinde kullanım oranına bak. Buraa %50, %80 gibi kullanım oranı göreceksin. Bunu bize yaz. Bazen bu durum Window 10 belleği yetersiz kaldığında ortaya çıkar ve Windows 10 uygulamaları otomatik olarak kapatır.

ilkaybaki 5 yıl önce

1. Ekran kartı güncellemesi var, bilerek güncellemiyorum, çünkü güncellestirdiğim zaman Parlaklık sabit kalıyor, mesela gece parlaklığı düşürmek istiyorum düşüremiyorum. Bu sorunu, ekran kartı önceki sürücüye geri dön tıkladıktan sonra parlaklık sorunu düzelti. 2. Bellek %67