Windows 10 'da Yapışkan Not Defteri

ybaskin34 (1440) 4 yıl önce sordu

 Windows 10 'da yapışkan not defteri nasıl açılır ?

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 4 yıl önce cevapladı

Öncelikle Windows Mağazasından  ] " Microsoft Sticky Notes [  ] " yükleyelim.Bunun için öncelikle ;

Windows Mağazasını ] açalım ve arama yerine " Microsoft Sticky Notes [  ] " yazalım ve ardından çıkan uygulamayı yükleyelim..

Yükleme işlemi bittikten sonra ;

Windows tuşuna ) basarak " Sticky Notes " diye arama yapıp uygulamayı çalıştıralım.

Yapışkan not defterinde yazıları kalın , eğik , altı çizili , üstü çizili yazabilirsiniz / madde ekleme butonu ile sıra koyabilirsiniz / resim ekleyebilirsiniz.. / Ayrıca not defteri arka planınıda değiştirebilirsiniz..

Ek olarak " Sticky Notes " simgesini masaüstüne almak isterseniz ;

Windows tuşuna ) basın ve " S " harfine doğru inip " Sticky Notes " bulun ve Masaüstüne Doğru Sürükleyin..