Windows 10 fiyatı ne olacak?

mavibilgisayar (562) 8 yıl önce sordu

Windows 10 fiyatı ne olacak?

Farklı Windows 10 sürüm fiyatları ne olacak?

Windows 10 ücretsiz güncellemesi almazsam, Windows 10 fiyatı ne olacak?

Toplam 2 cevap

mavibilgisayar (562) 8 yıl önce cevapladı

Windows 10 fiyatı ne olacak?

Windows 7 ve Windows 8 lisanslı kullanıyorsanız Windows 10 ücretsiz olacak.  Fakat sıfırdan bir windows lisansı alacaksanız aşağıdaki fiyatlar geçerlidir.

Windows 10 fiyatları şu şekilde olacak:

  1. Windows 10 Home  119$
  2. Windows 10 Pro  199$
  3. Windows 10 Home sürümünden  Windows 10 Pro sürümüne yükseltme: 99$
  4. Toplu lisanslama Microsoft tarafından fiyatlandırılacak
  5.  Windows 10 mobile  ile ilgili henüz bir fiyat bilgisi yok.

selcukulusal (32) 8 yıl önce cevapladı

HABER KAYNAĞI : http://shiftdelete.net/windows-10-ucretsiz-olacak-57754

mavibilgisayar 8 yıl önce

Bu Windows 7 ve 8 lisansli kullananlar için. Benim yazdığım 0 dan satın alacaklar için Selçuk

mavibilgisayar 8 yıl önce

Yanlış anlama olmasın diye içine bunu ilave ettim.