Windows 10 format sırasında hiçbir aygıt sürücü bulunamadı

ashill2010 (1) 8 yıl önce sordu

İso yu indirdim ve dvdye CDBurnerXP ile yazdırdım. sonra pcyi yeniden başlattım ve önyüklemek için entere bastım 1 saat kadar bekledikten sonra kurulum sayfası geldi ve sonra  ''hiçbir aygıt sürücü bulunamadı''hatasını verdi. Nerde hata yaptım? Lütfen Yardım ederseniz minnettar olurum.

Toplam 2 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Sistem özelliklerini belirtebilir misin? Eski bir sistem kullanıyorsan sürücü kaynaklı problemler yaşıyor olabilirsin.

ashill2010 (1) 8 yıl önce cevapladı
  • : AMDPhenom(tm) II X4 840 Processor (4CPUs),~ 3.2 GHz
  • RAM                   : 8 gb ddr3 133mhz
  • Ekran Kartı        : AMD (ATI)Radeon HD 6870
  • win8 felen rahat kuruluyor.