Windows 10 Fotoğraflar uygulaması

blackheaven (728) 7 yıl önce sordu

Pc açıldığında veya açıkken fotoğraflar uygulaması kullanılmasa bile ram kullanımı biraz fazla gibi geldi. Bu durum dikkatimi çekti. Windows 10 kullanan arkadaşlar sizde de öylemi acaba merak ettim ?

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Demeniz üzerinde bende test ettim.Herhangi bir fotoğraf açılınca boyut 40+MB lara çıkıyor.Bu açıdan anormal bir durum yok.Ancak ben fotoğrafı kapatınca fotoğraflar işlemi de kapatılmış oluyor.Sanırım sizde kapatılmadı ?

blackheaven 7 yıl önce

Bende Kapanmıyor arkada çalışmaya devam ediyor.Uygulamalar ve Özellilker menüsünden Fotoğraflar uygulaması>Gelişmiş Seçenekler >Sıfırla Dedim. Şuan düzeldi arkaplanda çalışmıyor. Herhalde yazılımsal bir sorun oldu

ismailsarp 7 yıl önce

Zaten pek sevilmeyen ve bana kalırsa çok da ihtiyaç olmayan bir uygulama Fotoğraflar, Windows 7 de var olan Fotoğraf gösterimi daha hızlı ve pratik bu kadar abartıya hiç gerek yok bir fotoğraf için. https://uzmanim.net/soru/windows-10-da-windows-fotograf-goruntuleyicisi-uygulamasini-nasil-acarim/59698 buradaki konu ilgini çekebilir @blackheaven

blackheaven 7 yıl önce

Teşekkür ederim :) @ismailsarp