Windows 10 görev cubuğu tepki vermeme

ilkaybaki16 (572) 5 yıl önce sordu

Merhaba benim pc leptop görev cubuğu tepki vermiyor ne yapmalıyım? Herşeyi denedim olmadı size sorayım dedim.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Denediğin "her şey" içerisinde PC'yi kapatıp açmak (yeniden başlatmak) ve / veya sistemi geri yükleyerek hata öncesine geri dönmekte varmıydı?

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Klavyede sihft tuşuna basılı tuturak PC'yi yeniden başlatırsan oradan Sorun Gider> Gelişmiş seçenekler yollarından Sistem Geri Yükleme aracına ulaşabilirsin.

Yada Görev Yöneticisinden Explorer.exe görevi sonlandırılarak yeniden -görev- başlatılırsa, buda denenebilir.

ilkaybaki16 5 yıl önce

Sorun format atarak çözülmüştür.