Windows 10 Groove

0050 (15) 7 yıl önce sordu

Groove her açılışta müzikleri baştan mı yüklüyor? Bilgisayarda dört tane müzik çalar yüklü hiç biri öyle böyle bir zırvalık yapmıyor . w10 nun doğru çalışan bir uygulaması var mı? Pes yani.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

0050 7 yıl önce

Verdiğiniz linktekinin benim sorduğum soruyla alakası yok

temmuz 7 yıl önce

Sadece bu problem için vermedim linki. Windows 10 düzgün çalışmıyor diye çok sayıda konu açmışsın. Bir genel kontrolleri ve çözümleri yaparsın, sonuç alamazsan Windows 10'u yüklersin. Sen bunu anlamak istemiyorsun gibi geldi bana. Kolay gelsin.

temmuz 7 yıl önce

Windows 10'u formatlayarak yeniden yüklersin demek istemiştim :)

temmuz 7 yıl önce

Farklı bir ISO kullanırsan daha iyi olur.