Windows 10 güncelleme açık mı yoksa kapalı mı olmalı?

proqram (-7) 4 yıl önce sordu

selam hocam. windows 10 Guncelleme acik kalmali mi? yoksa kapali mi tutmaliyim?

Toplam 2 cevap

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

Önemli değil, ister açık tut, ister kapalı çok önemli güncellemeler gelmiyor açıkçası arkadan internet yiyor kapalı tutmanı öneririm, açık tutarsanda bi fark olmaz.

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Güncellemeleri açık tutarsan yararına olur. Güvenlik sorunlarının pek çoğu güncellemeler yolu ile giderilir. Güncellemeleri ara ara kendin manuel de yapabilirsin. Ama güncellemeleri mutlaka yüklemelisin.