Windows 10 GÜNCELLEME SORUNU

kullanici1907 (1) 7 yıl önce sordu

 x64 Tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1511 Toplu Güncelleştirme (KB3163018)  güncellmesi geldi. Windows 10 pro kullanıyorum. Yeniden başlatma gerekiyor dedi. Yeniden başlattım fakat resimdeki gibi bir ekran geldi. %45 oldu ve hata verdi bilgisayar yeniden başladı ve normal açıldı. Bu güncelleme nasıl yapılır çözümü nedir? Şimdiden teşekkürler

Toplam 1 cevap

kutlugalp (136) 7 yıl önce cevapladı

kullanici1907 7 yıl önce

olur

kutlugalp 7 yıl önce

Yukarıya link ekledim konuyu bir incele inşallah sorunun çözülür