Windows 10 güncelleme yükleme başarısız oldu sorunu

eray1965 (11) 6 yıl önce sordu

Windows 10'da güncelleme yapmaya çalışırken "yükleme başarısız oldu" hatası alıyorum.

0x80070bc2 üzerinde yükleme başarısız oldu sorununu nasıl çözerim?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Önce disk temizlersin:

Ve;

Windows 10 işletim sisteminde "Sorun giderme" araçları toplu olarak nerede bulunurlar, bunlar nelerdir ve nasıl kullanılırlar? (tıkla)

Veya;

Daha sonra PC'yi yeniden başlatırsın ve yeniden denersin.

Dikkat: Tüm bunlara rağmen problem devam ederse antivirüs programınıda -geçici olarak- durdurup, denersin.

eray1965 6 yıl önce

temizledikten sonra ne yapacağımı anlayamadım updateye sağ tıklayıp sorunu gider mi diyeceğim

temmuz 6 yıl önce

Linki tıklayarak oraya baksaydın anlardın. Update'e sağ tıklamayacak, Windows Update sorun giderme aracına sol tıklayacak, onu çalıştıracaksın. Önce Denetim Masasından "Sorun giderme" araçlarına ulaşmalısın. Konu muhtevasında paylaştığım linke girerek bakmalısın, orada nasıl girileceği tarifi var @eray1965

temmuz 6 yıl önce

Denetim Masasına girebilmek için Görev Çubuğundaki arama satrını kullanabilirsin (Satıra denetim masası yazılır) @eray1965

temmuz 6 yıl önce

Ayarlar> Sorun Gider ekranındanda yapabilirsin @eray1965