Windows 10 güncellemesi tamamlanmıyor.

researcher (17) 7 yıl önce sordu

yaklasık 2 haftadır boyle neden hiç ilerleme olmuyor.Ya da bu %59'u sıfırlayıp bastan güncellemeyi baslatamaz mıyım?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

İki hafta öncesine sistem geri almayı neden düşünmüyorsun?

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Veya WindowsUpdateDiagnostic'i çalıştırarak düzeltme deneyebilirsin (Denetim masasından ulaşabilirsin). Bunu yapmadan önce sabit disk C: bölümünde disk temizleme yapmakta faydalı olur ("Sistem dosyalarını temizle" seçimiyle). Windows 10 işletim sistemlerinde Disk Temizlemeye en kolay olarak Görev çubuğundaki Windows'u ara düğmesine (büyüteç ikonlu) disk temizleme yazılarak ulaşılır; üstte bağlantı görülür.

Edit:

Windows Update hatalarını düzeltin (tıkla)

researcher 7 yıl önce

disk temizliği yaptım.onun dısında ben belirli aralıklarla Advanced SystemCare yazılımı ile temizleme yaptığım içindir ki hiç geri yükleme noktası yok .

temmuz 7 yıl önce

WindowsUpdateDiagnostic (Update onarım aracı) demiştim. Birde onu denersin.

temmuz 7 yıl önce

Mesajımın alt kısmına bir daha bakarsın @mustafadalga

researcher 7 yıl önce

Anladım teşekkürler.

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

winows 10 günceleştirme aracını indirin oşekilde günceleştirmeleri alın burdan indirin

researcher 7 yıl önce

Anladım teşekkürler.