Windows 10 Histogram Özelliği Var Mı?

leone1907 (18) 1 yıl önce sordu

windows 10'da imaj önizleme ekranında exif bilgileri gözüküyor ama histogram yok, bunu yapmanın bir yolu var mı?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

Senin sorduğun sanırım imaj histogramı.

Windows 10 da gömülü Histogram özelliği yok. Ama İrfanview gibi bir imaj görüntüleyici kullanırsan Histogram özelliğini kullanabilirsin.

https://www.irfanview.com/ ücretsiz, küçük boyutlu ve hızlı bir imaj görüntüleyicidir. Pek çok gelişmiş özelliği de mevcuttur.

Herhangi bir resmi İrfanview ile açtıktan sonra Image > Histogram altından görüntüleyebilirsin.

leone1907 1 yıl önce

evet imaj histogram sordum, program kullanıyorum ama windowsa eklenen bir şey var mı onu arıyorum.

ilkaybaki16 (582) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Burada anlatmaktadır.