Windows 10 için Sağlıklı ve Güvenli Bir Antivirüs ve Tarayıcı Söylermisiniz

feniksi (21) 5 ay önce sordu

Ücretsiz Olursa Sevinirim Tarayıcı ve Antivirüs

Toplam 2 cevap

alattin (17014) 5 ay önce cevapladı

Windows Defener kullanabilirsin. Güncel tuttuğun müddetçe sorun yaşatmaz.

Diğer ücretsiz antivirüsler:

  • Bitdefender Antivirus Free (virüslere karşı korur. Fidye yazılımı koruması yok)

  • Avast
  • AVG
  • Avira

Bana kalırsa Microsoft Defender güncel tutulmak koşuluyla işini rahatlıkla görecektir.

İnternet tarayıcı olarak da Chrome, Brave, Edge, Opera, Firefoz hepsi yüklü bende.  Aşırlıklı olarak Chrome ve Brave kullanıyorum.

andromobil (74) 5 ay önce cevapladı

Windows 10 daki virüs programı gayet başarılı bana göre illaki bir program istiyorsan şunları öneririm: malwarebytes avg eset avast. ama benim tercihim malwarebytes hem daha iyi hemde performansı etkilemiyor ama hem pc hem web koruması istersen eset daha kapsamlı bana göre