Windows 10 IP Adresi nasıl değiştirilir?

ses1842 (64) 3 yıl önce sordu

Windows 10 bilgisayarımda konumumun görünmemesini istiyorum. Nasıl değiştirebilirim? Gerekli işlemleri açıklayabilirseniz sevinirim.

Toplam 2 cevap

monodrax (58) 3 yıl önce cevapladı

vpn indir ya da Tor programı indir

ses1842 3 yıl önce

çok açıklayıcı oldunuz hemen açıkladığınız adımları uyguluyorum @monodrax

monodrax 3 yıl önce

@ses1842 tor programı yavaş çekebilir.

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

VPN ile başka ülkelerdeki sunuculara bağlanarak oradan giriyormuş gibi gösterebilirsin ancak yasal bir olay olduğu zaman ücretsiz VPN'ler yada kalitesiz VPN sağlayıcıları seni yüz üstü bırakır. VPN ile bile girsen sanal alemde gizli kalamazsın.

ses1842 3 yıl önce

Peki bunun bir çaresi yok mu

ses1842 3 yıl önce

Mesela başkasının sosyal medya hesabına giriş yaptığında konumun gözüküyor.Bunun başka ülke gözükmesini nasıl sağlayabilirim.Yani daha doğrusu vpn dışında bilgisayarın kendi konumunu nasıl değiştirebilirim.Veya internet konumunu.

ses1842 3 yıl önce

Hocam bir çözüm yolu :)) @hydra