Windows 10 KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED Hatası

ibrahim44 (1) 8 yıl önce sordu

bazı oyunları açarken bu mavi ekran hatasını alıyorum.Lütfen yardımcı olurmusunuz

dmp dosyam:

https://onedrive.live.com/redir?resid=2F5F46E87C8B19E3!1102&authkey=!ANypvbA-hbHp4RA&ithint=file%2crar

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED bir mavi ekran hatasıdır. Mavi ekran hatası ile ilgili bulunan çözümü Mavi Ekran Hataları Nasıl Çözülür? linkine tıklayarak görebilirsiniz.

Mavi ekran hatasının nedenini anlamak ve çözmek için linkteki çözüm önerilerini deneyin.