windows 10 kullanıcı şifresini kaldıramıyorum

mehmetozcan18 (1) 7 yıl önce sordu

windows 10 da pcye şifresiz giriş yapamıyorum (şifreyi kaldıramıyorum) netplwiz den kaldırdım ama yinede şifre istiyor

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

başlat netplwiz / kullanıcı bu bilgisayarı kullanmak için bir ad ve parola girmelidir tikini kaldırın

uygula tıklatın açılan pencerede şifrenizin aynısını iki yerede girin tamam tıklatın şifre kaldırılmıştır

yanlız bilgisayar uyku modunda açmak isterseniz şifre isteyecektir

mehmetozcan18 7 yıl önce

bunu zaten denemiştim fakat yine olmuyor

mehmetozcan18 7 yıl önce

yine parola istiyor

candan 7 yıl önce

sizde olmamış olabilir normalde windows 10 kullanıcı giriş şifresi bu şekilde kaldırılır diğer üye arkadaşlarımız yararlanabilir