windows 10 kurulu bir laptop kullaniyorum laptop cok agir ve ikinci diskide yarisi görmüyor 500 gb diskin sadece 120 mb görüyor

nayir (1) 4 yıl önce sordu

laptop hadiden agir celisiyor  sorun tam nerden nerden kaynaklandigidi hakinda bilgi verecek olan varmi

Toplam 2 cevap

gorele28 (387) 4 yıl önce cevapladı

cclenear indir kur kurarken choreme tikini vb tik gelirse o tiki kaldır üstte ingilizce dili türkçe yap kur kurulduktan sonra çalıştır özel temizleme ye tıkla analiz et butonuna tıkla o işlem bittikten sonra temizlemeyi çalıştır butonuna tıkla işlemin bitmesini bekle bittikten sonra programı kapat c diskine bak yer açılmışmı

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Disk yönetimi ekranının fotoğrafını paylaşın.