Windows 10 kuruluşunuz tarafından yönetiliyor

talha9797 (5) 3 yıl önce sordu

Bilgisaayara  virüs bulaştı ve kuruluş diye kendini ekledi bu yüzden Windows 10 ürün anahtarı nı kullanamıyorum çünkü onun da kabul etmesi gerek nasıl kaldırıcam kuruluşu

hakan 3 yıl önce

Ne yükledin d böyle oldu?

talha9797 3 yıl önce

synapse x cracked diye bir dosya youtubede görmüştüm ve denemiştim sonrada işte salaklığıma geldi güvenlik duvarını kapattım fln

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

https://www.youtube.com/watch?v=h1qDmm-SDhE uzmanim.net youtube kanalındaki bu videoyu denedin mi?

talha9797 3 yıl önce

evet ama olmuyor

talha9797 3 yıl önce

o web için benim sorun pc de

hakan 3 yıl önce

Avast kullanıyor musun? @talha9797

talha9797 3 yıl önce

ben hallettşm baya önce yazmıştım bari onayliyim avast kullanıyordum ondan kaynaklı olabilir