Windows 10 lu bilgisayarım var. Wi-Fi açılmıyor. Ne yapmalıyım ? Ayarlardan açılmadı. Wi-Fi açma tuşundan bahsediyor fakat benim bilgisayarımda yok

sanemmm (1) 2 yıl önce sordu

Wi-Fi tuşum yok. Nasıl açacağımı bilmiyorum.

Toplam 1 cevap

hydra (3812) 2 yıl önce cevapladı

Masaüstü mü? Masaüstüyse Wi-Fi kart veya USB Wi-Fi olmadan yapamazsın. Veya anakartın kendinden Wi-Fi'ı olması lazım.

ben1453 2 yıl önce

https://m.facebook.com/groups/freefullprogramdowloand/permalink/4706423846139732/?_rdr cozume bak birde gecen sene banada oldu hizmetlerden ag bagdastici ayarini otomatik yap