Windows 10 ms-settings hatası

unspoken123 (1) 6 yıl önce sordu

Merhaba,

Ben Windows 10 kullanıyorum Masaüstünde ara sekmesine gelince birsey yazılmıyor ve 5 saniye sonra otomatikten arama sekmesi kapanıyor.

Ve Aynısı ms-settings de güncellemeler sekmesine gelincede oluyor. Hic birşey gelmeden sekme donuyor 5 saniye sonra kapanıyor.

Cevaplanırınız için simdiden tesekkürler.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Sorunu düzeltmek için şunu deneyebilirsin:

  1. Başlat menüsüne tıkla
  2. Doğrudan PowerShell yaz. Arama sonucunda PowerShell görüntülenecektir.
  3. Sağ tuşla tıkla ve Yönetici olarak çalıştır seçeneğini seç
  4. PowerShell açılacaktır. PowerShell ekranında şu komutu kullan:
    Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

    Bu komut windows bileşenlerinde bir sorun varsa onu düzeltecektir.

unspoken123 6 yıl önce

Hala otomatik kapanıyor güncelleme sekmesi ve arama sekmesi