Windows 10 OneDrive ve tanımlama bilgileri

kullanici872326 (6) 8 yıl önce sordu

Windows 8.1'den 10'a yükselttim. Fakat yükselttiğim günden beri OneDrive'yi açarken bu hatayı veriyor.

Ne yapmam lazım?

Toplam 2 cevap

sempiternal (26) 8 yıl önce cevapladı

   Merhaba,

Tüm tanımlama bilgilerini engellemek veya izin vermek için

  1. Başlat düğmesini  tıklatarak Internet Explorer'ı açın. Arama kutusuna Internet Explorer yazın ve ardından sonuçlar listesinde Internet Explorer'ı tıklatın.

  2. Araçlar düğmesini , ardından da Internet seçenekleri'ni tıklatın.

  3. Gizlilik sekmesini tıklatın, ardından tüm tanımlama bilgilerini engellemek için Ayarlar'ın altında bulunan kaydırıcıyı yukarıya, izin vermek içinse aşağıya hareket ettirin ve Tamam düğmesini tıklatın.

    Tanımlama bilgilerinin engellenmesi bazı web sayfalarının düzgün görüntülenmesini önleyebilir.

kullanici872326 (6) 8 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Windows 10 kullandığım için Internet Explorer'i devre dışı bırakmıştım. Internet seçeneklerine hala arama yerinden girebiliyorum fakat gizlilik sekmesinin altında kaydırabileceğim bir çubuk yok. Bu şekilde gözüküyor.