Windows 10 parola kaldırma

jackrudolphgs (59) 1 ay önce sordu

Bilgisayar açılırken soran parolayı nasıl kaldırabiliriz? Yani parola istemiyorum. Bir türlü çözemiyorum bunu.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 1 ay önce cevapladı

Merhabalar, daha önceden bu konuya değinen bir konumuz uzmanim.net üzerinde konu olarak bulunmaktadır. Aşağıdaki adımları takip ederek şifre kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz:

  1. Bilgisayarınızdan Ayarlar > Hesaplar bölümüne girin.
  2. Sol taraftaki Oturum açma seçenekleri'ne tıklayın ve Parola'ya tıklayın.
  3. Önce mevcut parolanızı girin, yeni parola sorduğunda da boş bırakıp direkt enter tuşuna basın.

Kaynak: Bilgisayar şifresi kaldırma | En Kolay 2 Yöntem