Windows 10 Pro 1903 kilit ekranı neden buzlu gözüküyor?

gorele28 (387) 4 yıl önce sordu

merhaba arkadaşlar Windows 10 pro 1903 sürümünde açılış ekranı buzlu yani açılış ekranının arka planındaki resim buzlumu diyim puslumu diyim buglumu diyim aynı ekranla karşılaşanlar anlamıştır  ne demek istediğimi 1903 sürümü öylemi yoksa hatamı alıyorum

veysi2023 4 yıl önce

Bahsettiğin durum bende de var fakat bu bir sorun değil 1903 sürümüne güncelleyen herkeste bu var yani bu bir yenilik diyebiliriz. Sebebini ben de bilmiyorum fakat rahatsız edici de değil.

gorele28 4 yıl önce

öyle yenilikmi olur @veysi2023

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Windows 10 pro 1903 sürümü baya belalı bir sürüm. Ofiste pek çok bilgisayarda yükleyip geri kaldırmak zorunda kaldım. Bir bug olabilir. Yüklemek için biraz daha beklemekte fayda var.

infinity 4 yıl önce

Bende Format atıcam W10 Home 1803 mü 1903 mü kullanmalıyım ?

gorele28 4 yıl önce

Home sürümünün 1809 sürümüde var diye biliyorum @infinity

hakan 4 yıl önce

@infinity 1803 ile devam et bir süre. Sen de sorun çıkartmayabilir tabi.