Windows 10 pro görev çubuğu genişletme

gorele28 (387) 4 yıl önce sordu

merhaba Windows 10 pro görev çubuğu genişletme nasıl yapılır kırmızı işaretlediğim yer

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 4 yıl önce cevapladı

Görev Çubuğuna Sağ Tık yap ardından Görev Çubuğunu Kilitle'nin yanındakikaldırarak genişletme yapabilirsin.

gorele28 4 yıl önce

olmuyor

darkcrak 4 yıl önce

@ybaskin34 ek olarak bu işlemi yaptıkdan sonra görev çubuğunu yukarı doğru çekmen gerekiyor @gorele28

ybaskin34 4 yıl önce

@darkcrak dediği gibi eklediğim resimdeki işlemi yaptıktan sonra görev çubuğunu genişletmek için yukarıya çekmelisin. GIF şeklinde görsel ekliyecem @gorele28

ybaskin34 4 yıl önce

@gorele28 nasıl yapacağını gif şeklinde yoruma ekledim..

ybaskin34 4 yıl önce

@darkcrak nasıl olmuş gif ? :)

darkcrak 4 yıl önce

Süper

hakan 4 yıl önce

@ybaskin34 kendini aştın :)

ybaskin34 4 yıl önce

@hakan :) estafurullah hocam :)) ufaktan kendimi geliştirmeye çalışıyorum. :)