Windows 10 pro lisansı aldıktan sonra nasıl etkinleştiririm?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar benim Şu an kullandığım windows 10 Korsan KMSPico ile yapılmış ben internetten bir lisans alcam aldığımda nasıl etkinleştirecem etkinleştirmesini biliyorum fakat KMSpico yu nasıl kaldırcam şu an kaldırmadım orjinalliği gitmesin diye. alacağım şey şu ve format atmak lazım mı?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Lisansı aldıktan sonra en garantisi yeniden format atmak ve format atarken aldığın lisansı girmektir.

nvidiagtx 6 yıl önce

en iyisi almamak....