Windows 10 PRO Redstone 4 çıktımı

gorele28 (387) 6 yıl önce sordu

merheba Windows 10 PRO Redstone 4 çıktımı bu konuyu hangi siteden takip edebilirim

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Muhtemelen bu akşam saatlerinde Redstone 4 güncellemeleri (Spring Creators Update) dağıtımı başlayacak. Fakat sıfırdan format için ISO'nun çıkması bir süre alacaktır. Belki bir - iki, hafta, en fazla bir ay kadar..

ISO sürümü https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 (tıkla) sayfasından (Microsof'tun resmi sitesidir) takip edersin, şu anda halen kullanılmakta olan sürüm Redstone 3 (Fall Creators Update) mevcut. Yeni sürüm ISO'su hazır olduğunda bu sayfada bilgisi olacaktır. Dağıtım başladığında oradan "medya oluşturma aracını" (MediaCreationTool) download ederek onun vasıtasıyla ISO'yu yüklersin.