windows 10 pro yükleme

veysi2023 (149) 5 yıl önce sordu

bilgisayarımı windows 10 pro yapmak istiyorum fakat gerekli ürün anahtarını bir türlü bulamadım, bu ürün anahtarını bilen varsa nasıl yapılacağıyla beraber bana anlatabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Yasal işlerle uğraşmanı tavsiye etmem ama lisans satın almak istersen 28,89TL'ye satın ala bilirsin LİNK

veysi2023 5 yıl önce

paylaştığınız da kaçak yoldan oluyor microsoft store da windows 10 pro 1899 tl bu yüzden ürün anahtarını biliyorsanız yardımcı olur musunuz?

darkcrak 5 yıl önce

Bu sitede lisans paylaşmak yasak @veysi2023

veysi2023 5 yıl önce

anladım, yine de teşekkürler

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

@darkcrak'ın paylaştığı linkteki lisans orijinal, kaçak değil. Oradakini satın alabilirsin eğer istersen, sana yine orijinal Windows 10 Pro lisansı verilecek.

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Burada daha önce benzer bir soru sorulmuştu. Açıklamaları okuyabilirsin: Windows 10 Pro OEM lisans nedir?