Windows 10 recovery silinme sorunsalı

bcaggul (117) 8 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımı windows 10 yaptım 30 gün sonra bilgisayarım orjinal recoverysi silinecek fakat recovery silinirse bilgisayarımda bir sorun olursa geri çeviremeyeceğim ilk günkü haline bu sorunu nasıl çözerim recovery'i yedekleme mümkün mü veya windows 10 farklı bi yöntem sunar mı ?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

  bu link   yazdım ve işinize yarayabilir 2 saat öbce yazdım http://uzmanim.net/soru/windows-8-ve-10-recovery-fabrika-ayarlari-olusturma-nasil-yapilir/63538