Windows 10 redstone?

ataberk11 (67) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar bu windows 10 redstone nedir bide bu güncelleme bana hala gelmedi nasıl alabilirim ?

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Windows 10.1 RedStone güncellemesi Windows'un 10 için çıkardığı büyük güncelleme paketinin adıdır.Güncelleme paketi bu kadar büyük olduğundan ismi de yeni bir işletim sistemi vari olmuş.Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Güncellemeyi Güncellemeleri Denetle ekranında bulamazsanız, el ile yüklemeyi de deneyebilirsiniz.

Buradan Windows 10 yükleme aracını indirin.Aracı çalıştırdıktan sonra şimdi yükselt seçerseniz Sürümünüzü güncellemiş olursunuz.

ataberk11 7 yıl önce

teşekkürler

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

 windows 10 redstone günceleştirme paketti anlamına geliyor günceleştirme ayarları otamatik ise sizede gelmiştir

gübceleştirmeleri denetle yi tıklatın eksik günceleştirme varsa bulur yükletir