Windows 10 Rezerve ettikten 1 yıl sonra indirebilir miyim?

egemen (1) 8 yıl önce sordu

Ben windows 10 için rezerve aldım 1 yıllık ücretsiz indirebiliyormuşuz.Ben bunu o 1 sene bittikten sonra istediğim zaman indirebiliyormuyum?

temmuz 8 yıl önce

Keşke önce bir uzmanım.net arama motorunda Windows 10 ücretlimi yazıp aratsaydın. Sorduğun sorunun cevabını fazlasıyla bulabilirdin. Konu açmadan evvel site içi bir arama, araştırma yapmak lazım.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

Windows 10'u 1 yıl sonra indirirseniz ücretsiz yükseltme hakkından yararlanamazsınız.

Microsoft'un ücretsiz yükseltme teklifi 1 yıl için geçerli.