Windows 10 Sanallaştırma

ses1842 (64) 3 yıl önce sordu

Nox player indirdim bilgisayarı sanallaştır diyor nasıl yapıldığını hiç bilmiyorum yardımcı olur musunuz ?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Nox player yerine BlueStacks kullanabilirsin.

BlueStacks nedir? BlueStacks nasıl kullanılır?

ses1842 3 yıl önce

Bana lazım olan nox plater ama

hsyn01 (52) 3 yıl önce cevapladı

ses1842 3 yıl önce

çok uzunmuş, ben bunu nasıl yapacam

ses1842 3 yıl önce

Bilgisayarı win7 ye döndürecektim ama her format başlangıcında mavi ekran geldi

hsyn01 3 yıl önce

yapacağın şey biosu açıp sanallaştırmayı açmak ( eğer bilgisayarın sanallaştırmayı desteklemiyorsa hiç bir emülatörü kullanamazsın , işlemcinin modelini intelin sitesinde araştırarak sanallaştırma özelliği olup olmadığını öğrenebilirsin ) - eğer bilgisayardan anlamıyorsan youtubeda bir sürü video var izleyip kolayca yapabilirsin.