Windows 10 ses kartı gözükmüyor, ne yapabilirim?

orhanelmaci (1) 3 yıl önce sordu

Windows 10'a LCD ekran bağladım seste herhangi bir sorun yoktu son güncellemelerden sonra ses gelmemeye başladı driverları silip tekrar yükleme çalıştım bu seferde aygıtı sildim 2 gündür uğraşıyorum bir türlü düzeltemedim realtek driverlarıda yüklediğim halde PC'de yüklü driver gözükmüyor nasıl bir çözüm bulabirim?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Çözüm:

  1. Aygıt yöneticisini aç.
  2. Ünlem işareti varsa üzerine sağ tık yaptıktan sonra Sürücü güncelleştir'e tıkla.
  3. Sürücü güncelleştirden Sürücüleri otomatik olarak ara'ya tıkla.