Windows 10 ses ve internet yok

kullanici23860 (1) 6 yıl önce sordu

Windows 10 Disk Kullanımı %100 sorununu çözmeye çalışırken bir yanlışlık yaptım galiba, ses ve internet gitti. Serviceyle ilgili herhalde. Ne yapmalıyım?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Sistemi yanlışlık yaptığın zaman öncesi kayıtlı bir geri yükleme noktasına geri yükle:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Ses ve İnternet hizmetini devre dışı bırakmış olabilirsiniz.

  • Bilgisayarınızın arama bölümüne msconfig yazın ve enter tuşuna basın
  • Gelen ekrandan Hizmetler sekmesine tıklayın
  • Hizmetler bölümündeki "Tümünü etkinleştir" kutucuğunu işaretleyin ve bilgisayarı yeniden başlatın