Windows 10 sıfırlanınca sorun olur mu?

boraevci (3) 4 yıl önce sordu

windows 10 1903 single language kullanıyorum sistem dili rusça.bunu sıfırlayarak dili değiştirsem bir sorun olur mu güncellemer açık kullanabilirmiyim

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Windows 10 1903 single language da sıfırlarsan yine Rusça gelecek karşına. Amacın dil değiştirmekse dil paketi bulup yüklemen gerekecek. Language Packs (lp.cab) yani dil paketi dosyalarına ihtiyacın var. Windows 10 1903  için türkçe dil paketi baktım ama göremedim.

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Kullanabilirsin