Windows 10 sıfırlarken dosyalarımın silinmemesini nasıl sağlarım?

semm65 (85) 5 yıl önce sordu

pc yi sıfırlicam ama dosyaları nasıl yedekleyebilirim flasha falan değil pc içinde

Windows 10

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Sıfırlarken "dosyalarımı koru" seçeneğini seçersen dosyaların silinmez. Programlar mecbur silinir ona yapacak bir şey yok. Sıfırlamanın mantığı budur zaten.

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Bilgisayarın C: ya kayıtlı ise D: ye laydet dosyalarını ama D: ye kayıtlı ise sistem dosyaları C: ye kaydet