Windows 10 Sistem geri yükleme sorunu

mehmetkula68 (20) 3 yıl önce sordu

Sorun nasıl ortaya çıktı bilmiyorum ama win10 a yüksettme yaptıktan sonrasında oldu . Hatayı aldığımda pek takmadım sonrasında da gereklimoldu ve uğraştım yapamadım .2 3 defa format attım ama sistem geri yükleme yapıyorum veya oluşturamıyorum. Programlar denedim oluşturanlar var fakat geri yükleme yapamıyorlar. Ne yapmam lazım sizlere güveniyorum.

Toplam 2 cevap

talha9797 (5) 3 yıl önce cevapladı

Format atmadan önce geri yükleme noktası oluşturmalısın şuan silinen dosyalar için programlar var shadowexplorer vb. Bunları kullanarak da geri alabilirsin

mehmetkula68 (20) 3 yıl önce cevapladı

Sorunum dosyalar değil. Sistem geri yüklemedir. Oluşturmada ve yüklemede hata veriyor.